Australský zlatý trojúhelník

VIP NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA
PRŮVODCE
od 189900 Kč / 7216 EUR
Všechny letenky
Počet dnů: 16
Poznávací

Celoročně

Sydney a Blue Mountains, Uluru a Olgas, Cairns a Velký bariérový útes

Zpět na nabídku

PROČ VYBRAT TENTO ZÁJEZD

 • možný výlet helikoptérou čivečeře na lodi
 • exklusivní nocování na Uluru
 • komfortní letecké přesuny

POPIS ZÁJEZDU

Exkluzivní zájezd do Austrálie nabitý směsí exkluzivního programu s komfortním cestováním a poznáním tří nejlepších lokalit celé Austrálie! Speciálně připravený zájezd tak, aby Vám poskytl maximální zážitek a dostatek času na to nejlepší, co každá oblast nabízí. Spát budete v nejlepších hotelích s originální atmosférou každé oblasti. Vydejte se s námi do rudého středu Austrálie a užijte si největší monolit světa Uluru jako málokdo předtím. Nabízíme Vám exkluzivní ubytování v luxusních stanech, které jako jediné nabízí přímý výhled na mystické Uluru a podtrhnou tak krásu této oblasti. Jako další zastávku balíčku doporučujeme Velký bariérový útes, pro mnohé cestovatele pouze nesplněný sen. Splňte si jej s námi a poznejte tento krásný přírodní div světa po svém. Nemůžete vynechat ani Sydney, které je údajně nejkrásnějším městem světa, jeho vyhlášenou pláž Bondi Beach anebo si užít představení v jedinečné Sydney Opeře, na kterou se Vám také nabízí výhled přímo z hotelového pokoje.

POPTAT ZÁJEZD

Den 1 – 2 – Praha (Vídeň) – Sydney
Let na trase Praha (Vídeň) – Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno. Na přání Vám rádi zajistíme let Business Class třídou.

Den 3 – Sydney (s)
Po příletu Vás čeká transfer limuzínou do Vašeho hotelu. Nabízíme Vám výběr ubytování v hotelu s kouzelným výhledem na přístav a Operu nebo v hotelu přímo na vyhlášené Bondi Beach. Odpoledne odpočinek a aklimatizace po dlouhé cestě, možná i krátká individuální prohlídka města. Zajištěn nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

Den 4 – Sydney – Prohlídka města s českým průvodcem (s)
Celodenní prohlídka města s českým průvodcem disponujícím skvělými znalostmi o městě a jeho zákoutích. Prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Zajištěn vstup do vyhlídkové věže v centru města Sydney Tower a také do zážitkového Wildlife parku, kde uvidíte typická zvířata divoké Austrálie. Zajištěna exkurze do Sydney Opera House, zbytek dne na prohlídku starobylé čtvrti Rocks a okolí. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

Fakultativně Vám rádi zajistíme vstupenky na představení v Sydney Opeře.

Den 5 – Sydney (s, v)
Volný den k odpočinku a poznávání nádherného města. Podívat se můžete na krásné pláže Sydney, např. známou Bondi Beach, koupat se nebo se procházet po útesech a vychutnávat krásné výhledy. Večer Vás čeká plavba lodí s bohatou večeří kolem nejhezčího přístavu světa s vyhlídkou na ikonický Harbour Bridge a Sydney Opera. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce města a užitečné rady a tipy na nejhezčí místa. Manuál jak se pohybovat v Sydney a další. 

Den 6 – Blue Mountains NP (s, o)
Dnes jsme pro Vás připravili komfortní výlet do národního parku Blue Mountains s anglicky hovořícím průvodcem, přichystán je také chutný oběd. Atraktivní přírodní rezervace Blue Mountains je nejznámější v okolí Sydney, k vidění je skalní formace Tři sestry, vodopády a vzácné druhy eukalyptů, možnost zahlédnout i klokany. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

Den 7 – Sydney – Uluru (s, v)
Ráno máte zajištěn transfer limuzínou na letiště a čeká Vás let na Uluru. Po příletu zajištěn privátní transfer do luxusního resortu, který je dokonale zasazen do místní přírody a během následujících tří dnů Vám nabídne skvělé zážitky v podobě unikátního ubytování a nadstandartně připravených výletů. Odpoledne je na program výlet s tamním anglicky mluvícím průvodcem a vyrazíte k mystickému monolitu Uluru, kde budete take pozorovat krásný západ slunce. Až se setmí, čeká Vás večeře pod nebem plným hvězd. Nocleh v luxusních bungalovech se snídaní, které jako jediné nabízí unikátní zážitek formou přímého výhledu na největší monolit světa, a to rovnou z postele.

Na přání Vám fakultativně zajistíme komfortní automobil po celou dobu pobytu na Uluru, kdy od nás dostanete podrobný plán cesty a popis celé oblasti s mapkou.

Také nabízíme možnost jízdy na velbloudech při západu slunce.

Den 8 – Uluru a Olgas (s, v)
Dnes výlet ke komplexu Olgas, který se může zdát někomu ještě působivější než Uluru. Zde si můžete dopřávat krásné treky údolím s anglickým průvodcem včetně bohatého vyprávění. Odpoledne ještě krátká procházka Mala Walk u Uluru. V podvečer můžete po celé oblasti zahlédnout klokany. Večer je pro Vás připravena gurmánská večeře v resortu. Nocleh v luxusních bungalovech se snídaní, které jako jediné nabízí unikátní zážitek formou přímého výhledu na největší monolit světa, a to rovnou z postele.

Na přání Vám rádi zajistíme výlet helikoptérou nad úchvatným Uluru.

Den 9 – Uluru – Cairns (s)
Ranní procházka Uluru při východu slunce. Po snídani se ještě zastavíte v kulturním centru a dozvíte se o životě původních obyvatel Aboriginců. Kolem oběda odlétáte z Uluru do tropického Cairns. Zajištěn privátní transfer do 4-5* hotelu a bazénem v centru města nebo přímo na pláži mimo město dle Vašeho výběru. Oba hotely zahrnují snídani. Volný zbytek dne pro odpočinek.

Na přání možnost zajistit pronájem auta pro Vaše individuální poznávání oblasti Cairns.

Den 10 – Cairns – Velký bariérový útes (s, o)
Celodenní výlet na Velký bariérový útes. Pro Váš komfort je zajištěn odvoz od hotelu, příjemná plavba lodí, šnorchlování s bohatým podvodním světem nebo projížďka lodí se skleněným dnem včetně oběda. Výlet bude završen zážitkovým letem helikoptérou z ostrova zpět na pevninu, kdy se Vám naskytnou nezapomenutelné výhledy. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní.

Den 11 – Cairns (s)
Volný den pro Vaše vlastní aktivity a relax, případně prohlídku města Cairns. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní. Fakultativně možnost dalších výletů.

Den 12 – Cairns – Výlet (s, o)
Oblíbený organizovaný výlet, který kloubí kulturní a přírodní krásy. Včetně anglického průvodce a chutného oběda. Pojedete do kulturní vesničky Kuranda, kde se můžete zúčastnit kulturního vystoupení původních obyvatel Aboriginies. Koupání v krásné řece. Pokračujete do deštného pralesa Daintree s možností pozorování krokodýlů. Při troše štěstí uvidíte po cestě i klokany. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní.

Pokud preferujete individuální výlet bez průvodce, rádi Vám poskytneme komfortní auto a podrobné materiály a informace k celé oblasti.

Den 13 – Cairns – Výlet (s, o)
Krásný a nabitý celodenní výlet s anglickým průvodcem do vnitrozemí Cairns. Součástí výletu je bohatý oběd. Čeká Vás okruh po vodopádech, banánových a čajových plantážích a do starodávného sídla v pralese. Uvidíte také jeden z největších fíkovníků v pralese – Cathedral fig tree. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní.

Den 14–15 Cairns – Sydney – Odlet (s)
Poslední den v Austrálii, zajištěn privátní transfer na letiště pro Váš odlet z Cairns do Sydney. Odlet zpět do Evropy dle Vašich mezinárodních letenek. Pokud je mezinárodní let až o den později, zajištěn nocleh hotelu se snídaní poblíž letiště.

Den 15–16 Přílet domů
Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.

 • zpáteční letenku Praha (Vídeň) – Austrálie, včetně poplatků
 • lokální letenky
 • všechny hotely a ubytování dle programu (4-5*)
 • celodenní výlet lodí na Velký bariérový útes s obědem a helikoptérou
 • celodenní individuální výlety na vodopády a deštný prales s anglicky hovořícím průvodcem
 • všechny výlety uvedené v programu
 • návštěva a lístky do Sydney Wildlife, Sydney Tower a exkurze do Sydney Opera House
 • plavba lodí s večeří v přístavu v Sydney
 • celodenní výlet do Blue Mountains s průvodcem
 • kompletní plán pro Váš zájezd
 • vypracování popisu každé oblasti, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady
 • všechny privátní transfery z letiště do hotelu a zpět
 • pojištění CK proti úpadku
 • česká asistenční telefonní linka v Austrálii
 • vyřízení turistických víz do Austrálie
 • (s – snídaně, o – oběd, v – večeře)
 • výše uvedená cena je uvedena za 1 osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
 • osobní pojištění
 • stravování a služby neuvedené v programu
 • samostatně cestující osoba (pokud nebude sdílet pokoj)
 • let helikoptérou nad Uluru
 • možnost pronájmu osobního auta

FAKULTATIVNI VÝLETY              

 • bar z ledu v Sydney, cena 890 Kč
 • 1denní výlet do Hunter Valley – vinařství a ochutnávky vína, cena 2.350 Kč
 • výstup na ikonický Harbour Bridge, cena od 3.590 Kč
 • 1denní výlet do hlavního města Canberra, cena od 3.090 Kč
 • lekce surfování v Sydney, cena 2.250 Kč
 • výlet helikoptérou nad Uluru (15 m)
 • výlet na velbloudech kolem Uluru (východ a západ slunce), cena 2.090 Kč
 • cena bude potvrzena na základě přesného termínu cesty a ceny mezinárodní letenky

Související zájezdy

Poznávací
Pobytový
2 tváře Austrálie – Sydney a Cairns
Poznávací
Pobytový
2 tváře Austrálie – Sydney a Cairns
Poznávací
Pobytový
2 tváře Austrálie – Sydney a Cairns