O nás

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozuji od roku 2009, kdy jsem využil  vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.

Dnes jsme největší specialisté na českém a slovenském trhu pro kontinent Austrálie a Nový Zéland, připravujeme klasické zájezdy s českým průvodcem v malých skupinkách a v hojné míře   individuální dovolené na míru, a to na všech nabízených kontinentech!

Jižní Americe pokrýváme téměř všechny země, na které si vzpomenete a jako bonbónek přidáváme specializovanou sekci zájezdů a expedic na Antarktidu. Jižní Ameriku jsme rozšířili postupně přes země střední Ameriky až na Severní Ameriku. 

V nedávné době jsme přidali již poslední díl mozaiky naší nabídky, a to kulturně pestrou Asii.  Novinkou jsou Cesty kolem světa, s průvodcem nebo individuálně, které se těší čím dál větší oblibě. A pokud hledáte bližší exotiku, zavítejte do naší sekce Mix světa, kde nabízíme blízké ostrovy pro celoroční návštěvu, Madeiru, Azory, Kanáry nebo Kapverdy. Všechny destinace máme osobně procestované a ověřené.

Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel dovolená-na-přání s.r.o.

a tým CK Viva Travel

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala ZDE.  

Ing. Karel Topič, majitel CK

karel@vivatravel.cz, 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a děti Keira a Eliáš.

Veronika Zemčíková

veronika@vivatravel.cz 777 702 849

„Ne všichni, kteří bloudí, jsou ztraceni.“

Vedena tímto heslem se dostala na nejedno místo a zákoutí, které běžnému turistovi unikají. Veronika se na své cesty vydala poměrně pozdě, o to intenzivněji je teď prožívá. Let vrtulníkem nad Grand Canyonem, čerstvá káva s palačinkou ve stínu Notre-Dame, maraton ve Vídni či muzikál v Londýně, stejně jako výšlap na Baníkov v Tatrách nebo projížďka na kole po beskydských vrších ji naplňuje radostí ze života a pocitem, že je člověk součástí přírody a lidského společenství, ze kterých může čerpat spousty energie. Dává přednost sólo cestování, ovšem pokud cestuje s někým, je to ona, kdo připravuje plán cesty, organizuje a vymýšlí, jak nejlépe využít času pro poznávání a plnění snů spolucestovatelů. Odměnou je zážitek, který jim to přináší. Dovolte, aby tento zážitek zprostředkovala i vám.

Zdenka Lazecká

zdenka@vivatravel.cz, 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

Petra Štěpánová

petra@vivatravel.cz, 777 171 088

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“

Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice, a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání světa bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. „Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách“. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty, jakými jsou turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

Eva Blažková

eva@vivatravel.cz, 571 570 065

,,Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“

Eva v sobě svou lásku k cestování objevila hlavně během osmi let, kdy žila v Anglii. Během té doby se jí, jak sama říká, otevřel svět nejen díky angličtině, ale hlavně díky různorodosti lidí v jejím okolí, kteří pocházeli ze všech konců světa. A protože právě lidé a jejich rozlišné kultury Evu velmi zajímají, začala cestovat nejdříve po Evropě. Později se podívala do Mexika. Navštívila i Indii, jejíž jih procestovala sama s krosnou na zádech. Při svých cestách si ráda povídá s domorodci a ještě raději ochutnává lokální kuchyni. Eva je také nadšenou běžkyní a nejedna z jejích cest vedla právě za běžeckými závody. Například maraton v Berlíně či půlmaraton v Paříži, Salzburku nebo v Londýně. Evu vždy na cestování bavila i ta část před samotnou cestou, kdy je potřeba vše naplánovat a vyladit detaily. Proto se těší, že i pro vás a s vámi sestaví tu pravou dovolenou, ať už budete chtít jen odpočívat nebo si jít třeba zaběhnout závod v některé z vašich destinací.