O nás

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozuji od roku 2009, kdy jsem využil  vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.

Dnes jsme největší specialisté na českém a slovenském trhu pro kontinent Austrálie a Nový Zéland, připravujeme klasické zájezdy s českým průvodcem v malých skupinkách a v hojné míře   individuální dovolené na míru, a to na všech nabízených kontinentech!

Jižní Americe pokrýváme téměř všechny země, na které si vzpomenete a jako bonbónek přidáváme specializovanou sekci zájezdů a expedic na Antarktidu. Jižní Ameriku jsme rozšířili postupně přes země střední Ameriky až na Severní Ameriku. 

V nedávné době jsme přidali již poslední díl mozaiky naší nabídky, a to kulturně pestrou Asii.  Novinkou jsou Cesty kolem světa, s průvodcem nebo individuálně, které se těší čím dál větší oblibě. A pokud hledáte bližší exotiku, zavítejte do naší sekce Mix světa, kde nabízíme blízké ostrovy pro celoroční návštěvu, Madeiru, Azory, Kanáry nebo Kapverdy. Všechny destinace máme osobně procestované a ověřené.

Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel dovolená-na-přání s.r.o.

a tým CK Viva Travel

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala ZDE.  

Ing. Karel Topič, majitel CK

karel@vivatravel.cz, 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

Josef Winkler

josef@vivatravel.cz, 603 203 974

Pepu uchvátila Asie. Konkrétně Vietnam, kde byl poprvé v roce 2012. Kouzla Indočíny ho očarovala natolik, že od té doby zde tráví 2 měsíce v roce. Vietnam a Kambodža se staly jeho srdeční záležitostí a má zde spoustu přátel, za kterými se pravidelně vrací. Jak říká: ,,Stále je co objevovat”. Nejdříve navštěvoval Vietnam jako turista, ale později dával rady ohledně cestování stále více kamarádům a začal tedy uvažovat o tom, jak by Asii představil i ostatním. V roce 2016 začal spolupracovat s Karlem Topičem na portálu Viva Asie. Nabídka se později rozšířila na celou Indočínu.

Zdenka Lazecká

zdenka@vivatravel.cz, 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

Petra Štěpánová

petra@vivatravel.cz, 777 171 088

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“

Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice, a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání světa bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. „Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách“. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty, jakými jsou turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

Eva Miranda Rubianes

eva@vivatravel.cz, 571 570 065

Evu již od mala lákaly daleké kraje. Poprvé vyrazila za oceán na střední škole, kdy měla možnost procestovat část USA. Tato zkušenost objevování nových obzorů a nečekaných seznámení ji zcela uchvátila. Během studia Mezinárodních rozvojových studií měla možnost studovat a pracovat rok ve Španělsku. Zatím nejsilnějším zážitkem byl pro ni sedmiměsíční pobyt v Mexiku, kde studovala filosofii a kulturu původních obyvatel Latinské Ameriky – Mayů, Nahuatl a Quechua. Nedá dopustit na mexickou kuchyni a ráda si zatančí na latinskoamerické rytmy jako salsa, bachata nebo cumbia. Kdykoliv se naskytne příležitost, utíká do přírody, která je pro ni největší inspirací a relaxací. Eva ráda spřádá plány na další cesty a s velkým potěšením Vám pomůže i s Vaši vysněnou dovolenou.

Lenka Šťastná

lenka@vivatravel.cz, 777 708 849

Cestování jí je vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České republiky. Ani když se osamostatnila, toulavé boty ji neopustily, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano!“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.