Barma

Prastará kulturní země je úžasná a rozhodně stojí za návštěvu. Pyšní se stovkami pozlacených pagod a sochy Buddhy zdobenými drahokamy.  Poznejte Barmu, zemi odlišnou od jakékoliv jiné.

Indie

Spirituální,  multietnický a multikulturní země láká historickými památkami nejstarší civilizace, spousty chrámů a výraznou indickou kuchyní. Objevte tuto zemi tisíci tváří a vůní!

Čína

Země plná kontrastů, nevšedního přírodního a kulturního bohatství, čarokrásnou přírodou, dechberoucími památkami a proslulé čínské kuchyně.

Exotické ostrovy

Zažijte svůj malý kousek ráje obklopený blankytně modrým mořem.

Vietnam

Exotická destinace, kde můžete zažít neobyčejnou dovolenou plnou orientálních vůní, tropické přírody. Fascinuje neuvěřitelně rozmanitou krajinou, bohatstvím kulturního odkazu a pestrostí lidových zvyků.

Nepál

Ráj pro milovníky treků, hor a přírody ale také místo překrásných středověkých měst s dřevěnými chrámy, buddhistickými a hinduistickými kláštery, které překypují životem.

Kambodža

Budete mít chvílemi pocit, že se zde na století zastavil čas. Jedna z nejzapomenutějších zemí jihovýchodní Asie, která zůstává velmi tradiční.

Srí Lanka

Perla Indického oceánu, země čaje, korálových útesů, národních parků a rozmanitou krajinou s vysokou biologickou rozmanitostí. Poznejte exotický tropický ráj.

Thajsko

Tropická země hor, pralesů, rýžových políček, obrovských soch Buddhy, písečných pláží. Průvodci vám budou stále usměvaví Thajci.

Laos

Budete mít chvílemi pocit, že se zde na století zastavil čas. Jedna z nejzapomenutějších zemí jihovýchodní Asie, která zůstává velmi tradiční.

Korea

Region Korea

Japonsko

Region Japonsko