Pojištění, letenky a parkování

Naše cestovní kancelář Vám zajistí na přání cestovní pojištění s možností pojištění storna pro Vaši dovolenou. Zeptejte se nás na konkrétní cestu a my Vám pošleme nabídku nebo klikněte zde a sjednejte si pojištění sami právě teď!

Takové pojištění obsahuje neomezené krytí léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou třetí osobě a také nepřetržitou asistenční službu. Doporučujeme k Vaší cestě do zahraničí mít zajištěno také pojištění storna zájezdu!

Ke svému cestovnímu pojištění si můžete sjednat připojištění storna a zkrácení cesty do výše až 120.000 Kč / osoba. Více informací naleznete zde.

TP_banner_AIG

Můžeme Vám zajistit zpáteční mezinárodní letenky do Austrálie, na Nový Zéland a jiných destinací. Naše ceny již zahrnují všechny poplatky. Dále zajišťujeme i lokální lety v rámci celé Austrálie a NZ za skvělé ceny.

Kontaktujte nás pro konkrétní datum a my Vám rádi pomůžeme vybrat letenku na míru!
Pro více informací prosím vyplňte kontaktní formulář.

Pro využití zvýhodněného parkování na hlídaném parkovišti GoParking při odletu z letiště Václava Havla – Praha, klikněte zde a zadejte promokód VIV263.

https://viva-asie.cz/aktualita-1/https://viva-asie.cz/aktualita-1/