O nás

VIVA Asie (v zastoupení Ing. Karel Topič) je specializovaná rodinná cestovní kancelář, která se orientuje výhradně na destinace Asie. Pečlivě jsme vybrali a sestavili destinace do skvělých zájezdů, aby vám poskytli autentické a jedinečné zážitky. Téměř všechny nabízené země jsme osobně procestovali a rádi bychom naše poznatky a zkušenosti nabídli i Vám. Jak je ve všech sekcích naší cestovní kanceláře zvykem, tak i pro celou Asii Vám nabízíme přípravu dovolené na míru, přesně dle Vašich přání.

Najdete u nás zkrátka největší specializovanou nabídku pro kontinent Asie, individuální zájezdy s libovolným termínem po celý rok, špičkové lokální anglicky mluvící průvodce, stejně tak jako skupinové zájezdy s vybranými českými průvodci, kteří Vám připraví autentické zážitky z místní kultury. Pokud Vám něco v naší nabídce chybí, neváhejte se na nás obrátit, stále doplňujeme a rozšiřujeme, tento web je jen ochutnávkou toho co umíme a můžeme nabídnout. Naším cílem je stát se jedničkou na Asii v České Republice.

Naše cestovní kancelář se skládá z mozaiky 4 neuvěřitelných kontinentů, ty jsme rozdělili do 3 webů a každý z nich je specializován na danou lokalitu naší planety. Kompletní přehled a nabídku najdete na našem centrálním webu www.vivatravel.cz a věřte že všechny země nabízíme na základě vlastních zkušeností, výběr je jen na Vás: Austrálie a Nový Zéland, Jižní Amerika a Antarktida, Asie.

Mé dlouholeté zkušenosti s životem v zahraničí, s cestováním po celém světě a také s praxí v cestovním ruchu bych Vám rád nabídl v podobě té nejlepší dovolené Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel CK

a tým VIVA Asie

 

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala ZDE.

Tým cestovní kanceláře – O nás

Karel Topič
Výkonný ředitel/majitel

E-mail: info@vivatravel.cz

Tel: 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Austrálii a Nový Zéland, kteoru později rozšířil o Jižní Ameriku a Antarktidu a finálně takéi o kontinent Asie. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky, několika zemí Asie a také odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

Lenka Šťastnápirana

E-mail: lenka@vivatravel.cz

Tel: 777 702 849

Cestování je jí vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České Republiky. Toulavé boty ji neopustily ani když se osamostatnila, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto nejvíce učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_oE-mail: zdenka@vivatravel.cz

Tel: 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku, Jihoafrickou republiku a Karibik. Žila osm let v Irsku a během těchto let měla možnost cestovat dál. Nezapomenutelná byla její měsíční dovolená v Indii a jak říká, i přestože trvala její cesta čtyři týdny, poznala jen střípek této rozmanité, spirituální a zvláštní země, tak odlišné od způsobu života, jaký máme zde v Evropě. Měla štěští, že zde mohla bydlet v tradiční indické rodině a poznat jejich zvyky, vzájemnou úctu a pokoru. S cestovatelskými plány po Asii rozhodně nekončí.

Ráda pomůže i Vám naplánovat  Vaši dovolenou snů.

 

Eva Knirschová 

E-mail: eva@vivatravel.cz 

Tel: 571 570 065

„Necestujeme, abychom utíkali od života, ale aby život neutekl nám.“

Evu již od mala lákaly daleké kraje. Poprvé vyrazila za oceán na střední škole, kdy měla možnost procestovat část USA. Tato zkušenost objevování nových obzorů a nečekaných seznámení ji zcela uchvátila. Během studia Mezinárodních rozvojových studií měla možnost studovat a pracovat rok ve Španělsku. Zatím nejsilnějším zážitkem byl pro ni sedmiměsíční pobyt v Mexiku, kde studovala filosofii a kulturu původních obyvatel Latinské Ameriky – Mayů, Nahuatl a Quechua. Nedá dopustit na mexickou kuchyni a ráda si zatančí na latinskoamerické rytmy jako salsa, bachata nebo cumbia. Kdykoliv se naskytne příležitost, utíká do přírody, která je pro ni největší inspirací a relaxací. Eva ráda spřádá plány na další cesty a s velkým potěšením Vám pomůže i s Vaši vysněnou dovolenou.

Josef Winkler a Tereza Stuchlíková

E-mail: josef@vivatravel.cz, tereza@vivatravel.cz

Tel: 603 203 974

Tento pár uchvátila Asie. Konkrétně Vietnam, kde byli poprvé v roce 2012. Kouzla Indočíny je očarovala natolik, že od té doby zde tráví 2 měsíce v roce. Vietnam a Kambodža se staly jejich srdeční záležitostí a mají zde spoustu přátel, za kterými se pravidelně vracejí. Jak říkají: ,,Stále je co objevovat”.

Nejdříve navštěvovali Vietnam jako turisté, ale později dávali rady ohledně cestování stále více kamarádům a začali tedy uvažovat o tom, jak by Asii představili i ostatním. V roce 2016 začali spolupracovat s Karlem Topičem na portálu Viva Asie. Nabídka se později rozšířila na celou Indočínu. S tímto sympatickým párem se můžete setkat na zájezdech s českým průvodcem, zejména ve Vietnamu.

 

ÚDAJE CESTOVNÍ KANCELÁŘE 

dovolená-na-přání s.r.o., zapsáno v Obchodním rejstříku
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770

Sídlo: Za Úvozem 788, Zlín – Prštné, 76001
Adresa pobočky: Vodní 1792, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.vivatravel.cz

Bankovní údaje: Unicredit Bank
Název účtu: dovolená-na-přání s.r.o.
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 8356717009

Pojištění proti úpadku CK naleznete zde.

Všeobecné a smluvní podmínky CK Viva Travel najdete zde.

Smlouva o zájezdu ke stažení k dispozici zdezde.

Již po několikáté byla cestovní kancelář ve finále soutěže živnostník roku Zlínského kraje. V roce 2013 si dokonce odnesla i certifikát za krásné 2. místo.