O nás

VIVA Asie (v zastoupení Ing. Karel Topič) je specializovaná rodinná cestovní kancelář, která se orientuje výhradně na destinace Asie. Pečlivě jsme vybrali a sestavili destinace do skvělých zájezdů, aby vám poskytli autentické a jedinečné zážitky. Téměř všechny nabízené země jsme osobně procestovali a rádi bychom naše poznatky a zkušenosti nabídli i Vám. Jak je ve všech sekcích naší cestovní kanceláře zvykem, tak i pro celou Asii Vám nabízíme přípravu dovolené na míru, přesně dle Vašich přání.

Najdete u nás zkrátka největší specializovanou nabídku pro kontinent Asie, individuální zájezdy s libovolným termínem po celý rok, špičkové lokální anglicky mluvící průvodce, stejně tak jako skupinové zájezdy s vybranými českými průvodci, kteří Vám připraví autentické zážitky z místní kultury. Pokud Vám něco v naší nabídce chybí, neváhejte se na nás obrátit, stále doplňujeme a rozšiřujeme, tento web je jen ochutnávkou toho co umíme a můžeme nabídnout. Naším cílem je stát se jedničkou na Asii v České Republice.

Naše cestovní kancelář se skládá z mozaiky 4 neuvěřitelných kontinentů, ty jsme rozdělili do 3 webů a každý z nich je specializován na danou lokalitu naší planety. Kompletní přehled a nabídku najdete na našem centrálním webu www.vivatravel.cz a věřte že všechny země nabízíme na základě vlastních zkušeností, výběr je jen na Vás: Austrálie a Nový Zéland, Jižní Amerika a Antarktida, Asie.

Mé dlouholeté zkušenosti s životem v zahraničí, s cestováním po celém světě a také s praxí v cestovním ruchu bych Vám rád nabídl v podobě té nejlepší dovolené Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel CK

a tým VIVA Asie

 

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala ZDE.

 

Tým cestovní kanceláře – O nás

Karel Topič
Výkonný ředitel/majitel

E-mail: info@vivatravel.cz

Tel: 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Austrálii a Nový Zéland, kteoru později rozšířil o Jižní Ameriku a Antarktidu a finálně takéi o kontinent Asie. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky, několika zemí Asie a také odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

 

Lenka Šťastnápirana

E-mail: lenka@vivatravel.cz

Tel: 777 702 849

Cestování je jí vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České Republiky. Toulavé boty ji neopustily ani když se osamostatnila, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto nejvíce učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_oE-mail: zdenka@vivatravel.cz

Tel: 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku, Jihoafrickou republiku a Karibik. Žila osm let v Irsku a během těchto let měla možnost cestovat dál. Nezapomenutelná byla její měsíční dovolená v Indii a jak říká, i přestože trvala její cesta čtyři týdny, poznala jen střípek této rozmanité, spirituální a zvláštní země, tak odlišné od způsobu života, jaký máme zde v Evropě. Měla štěští, že zde mohla bydlet v tradiční indické rodině a poznat jejich zvyky, vzájemnou úctu a pokoru. S cestovatelskými plány po Asii rozhodně nekončí.

Ráda pomůže i Vám naplánovat  Vaši dovolenou snů.

 

 

Josef Winkler a Tereza Stuchlíková

E-mail: josef@vivatravel.cz, tereza@vivatravel.cz

Tel: 603 203 974

Tento pár uchvátila Asie. Konkrétně Vietnam, kde byli poprvé v roce 2012. Kouzla Indočíny je očarovala natolik, že od té doby zde tráví 2 měsíce v roce. Vietnam a Kambodža se staly jejich srdeční záležitostí a mají zde spoustu přátel, za kterými se pravidelně vracejí. Jak říkají: ,,Stále je co objevovat”.

Nejdříve navštěvovali Vietnam jako turisté, ale později dávali rady ohledně cestování stále více kamarádům a začali tedy uvažovat o tom, jak by Asii představili i ostatním. V roce 2016 začali spolupracovat s Karlem Topičem na portálu Viva Asie. Nabídka se později rozšířila na celou Indočínu. S tímto sympatickým párem se můžete setkat na zájezdech s českým průvodcem, zejména ve Vietnamu.

 

ÚDAJE CESTOVNÍ KANCELÁŘE 

dovolená-na-přání s.r.o., zapsáno v Obchodním rejstříku
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770

Sídlo: Za Úvozem 788, Zlín – Prštné, 76001
Adresa pobočky: Vodní 1792, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.vivatravel.cz

Bankovní údaje: Unicredit Bank
Název účtu: dovolená-na-přání s.r.o.
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 08356717009

Pojištění proti úpadku CK naleznete zde.

Všeobecné a smluvní podmínky CK Viva Travel najdete zde.

Smlouva o zájezdu ke stažení k dispozici zdezde.

Již po několikáté byla cestovní kancelář ve finále soutěže živnostník roku Zlínského kraje. V roce 2013 si dokonce odnesla i certifikát za krásné 2. místo.